Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Teryx
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Jul 17, 2010
Location: Guelph, Ontario, Canada
Recent Rankings
80 Red (2010) - Nov 18, 2010
100 Shaun of the Dead (2004) - Jul 17, 2010
100 Inception (2010) - Jul 17, 2010
70 Casino Royale (2006) - Jul 17, 2010
80 As Good As It Gets (1997) - Jul 17, 2010
85 Chicago (2002) - Jul 17, 2010
70 Kill Bill: Volume 2 (2004) - Jul 17, 2010
50 Jeepers Creepers (2001) - Jul 17, 2010
70 Minority Report (2002) - Jul 17, 2010
50 The Last Mimzy (2007) - Jul 17, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Teryx. Why not go rank more films, then come back and check it out again?