![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Tevinhead | |
![]() |
Movie Buff - 195 Films Ranked
Member Since: Jan 25, 2012
Location: UK
|

| 87 | Napoleon Dynamite (2004) - Jan 25, 2012 |
| 96 | Léon: The Professional (1994) - Jan 25, 2012 |
| 82 | Crank (2006) - Jan 25, 2012 |
| 69 | Independence Day (1996) - Jan 25, 2012 |
| 76 | Road Trip (2000) - Jan 25, 2012 |
| 68 | Hackers (1995) - Jan 25, 2012 |
| 82 | The Godfather: Part III (1990) - Jan 25, 2012 |
| 81 | Cars (2006) - Jan 25, 2012 |
| 92 | The Deer Hunter (1978) - Jan 25, 2012 |
| 96 | The Shining (1980) - Jan 25, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |