![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
TheCloak | |
![]() |
Flick Fan - 84 Films Ranked
Member Since: Feb 28, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Eyes Wide Shut (1999) - Feb 28, 2007 |
| 75 | Sky Captain and the World of Tomorrow (2004) - Feb 28, 2007 |
| 75 | Get Shorty (1995) - Feb 28, 2007 |
| 50 | 50 First Dates (2004) - Feb 28, 2007 |
| 85 | The Terminal (2004) - Feb 28, 2007 |
| 88 | Lost in Translation (2003) - Feb 28, 2007 |
| 95 | Mars Attacks! (1996) - Feb 28, 2007 |
| 95 | Pulp Fiction (1994) - Feb 28, 2007 |
| 100 | Sin City (2005) - Feb 28, 2007 |
| 75 | Independence Day (1996) - Feb 28, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |