![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
TheDude1986 | |
![]() |
Movie Buff - 403 Films Ranked
Member Since: Mar 19, 2009
Location: USA
|

| 70 | Ong-Bak 2: The Beginning (2008) - Sep 01, 2010 |
| 85 | The Road Warrior (1981) - Aug 05, 2009 |
| 80 | Aliens (1986) - May 14, 2009 |
| 80 | The Incredibles (2004) - Apr 29, 2009 |
| 80 | Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events (2004) - Apr 29, 2009 |
| 80 | Spirited Away (2002) - Apr 29, 2009 |
| 85 | Hidalgo (2004) - Apr 29, 2009 |
| 80 | Payback (1999) - Apr 29, 2009 |
| 75 | Stargate (1994) - Apr 29, 2009 |
| 85 | Evil Dead II (1987) - Apr 29, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |