Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
TheDude774
Film Freak - 624 Films Ranked
Member Since: Jan 18, 2010
Location: USA
Recent Rankings
60 Velvet Goldmine (1998) - May 29, 2012
75 Gomorra (2008) - May 29, 2012
70 Like Crazy (2011) - May 28, 2012
75 Men in Black III (2012) - May 28, 2012
80 Little Children (2006) - May 25, 2012
85 Funny Games (1997) - May 24, 2012
85 Days of Heaven (1978) - May 23, 2012
60 The Dictator (2012) - May 21, 2012
90 Dirty Harry (1971) - May 17, 2012
80 Juice (1992) - May 16, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with TheDude774. Why not go rank more films, then come back and check it out again?