![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
The_Focus | |
![]() |
Movie Buff - 355 Films Ranked
Member Since: Jan 19, 2007
Location: USA
|

| 75 | Can't Hardly Wait (1998) - Feb 16, 2007 |
| 61 | Millions (2004) - Feb 16, 2007 |
| 73 | Groundhog Day (1993) - Feb 16, 2007 |
| 31 | The Birds (1963) - Feb 16, 2007 |
| 21 | The Shining (1980) - Feb 16, 2007 |
| 50 | To Kill a Mockingbird (1962) - Feb 08, 2007 |
| 23 | Remember the Titans (2000) - Feb 08, 2007 |
| 42 | The Meaning of Life (1983) - Feb 08, 2007 |
| 61 | Memphis Belle (1990) - Feb 04, 2007 |
| 36 | BloodRayne (2006) - Feb 04, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |