Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
TheHBK
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Jun 4, 2010
Location: UK
Recent Rankings
80 Gladiator (2000) - Jun 04, 2010
Mini-Review: epic as shit
100 Braveheart (1995) - Jun 04, 2010
Mini-Review: ft english! come on riggs!!!!!
95 Cloverfield (2008) - Jun 04, 2010
Mini-Review: really good i thought
90 Kick-Ass (2010) - Jun 04, 2010
Mini-Review: really good in same veign as zombieland
90 The Big Lebowski (1998) - Jun 04, 2010
Mini-Review: awesome. walters a da!!
100 The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Jun 04, 2010
Mini-Review: last part owns. most epic shit ever.
100 The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Jun 04, 2010
Mini-Review: best trilogy ever! the whole of this movie is amazing but
100 Stand by Me (1986) - Jun 04, 2010
Mini-Review: probably my favourite film of all time. best companionship in any movie ever just awesome atmosphere n stuff too
85 Fight Club (1999) - Jun 04, 2010
60 Red Dragon (2002) - Jun 04, 2010
Mini-Review: pretty decent
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with TheHBK. Why not go rank more films, then come back and check it out again?