![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
TheLostSheep | |
![]() |
Movie Buff - 271 Films Ranked
Member Since: Mar 22, 2006
Location: Czech Republic
|

| 65 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | About a Boy (2002) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 65 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | American History X (1998) - Aug 13, 2007 |
| 70 | American Pie 2 (2001) - Aug 13, 2007 |
| 65 | America's Sweethearts (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Amores Perros (2000) - Aug 13, 2007 |
| 30 | Anaconda (1997) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |