![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ThePresident | |
![]() |
Flick Fan - 29 Films Ranked
Member Since: May 10, 2010
Location: Washington D.C., District of Colombia, USA
Age: 62
Gender: Male
Status: Attached
|
|
Bio: Filmcritic.com
| |

| 100 | Pitch Black (2000) - May 17, 2010 |
| 60 | Friday the 13th Part VI: Jason Lives (1986) - May 17, 2010 |
| 70 | Spellbound (1945) - May 17, 2010 |
| 30 | Collateral Damage (2002) - May 17, 2010 |
| 40 | The Polar Express (2004) - May 17, 2010 |
| 40 | Bringing Up Baby (1938) - May 17, 2010 |
| 90 | Hairspray (2007) - May 17, 2010 |
| 80 | Cinderella (1950) - May 17, 2010 |
| 80 | The Falcon and the Snowman (1985) - May 15, 2010 |
| 60 | Blackboard Jungle (1955) - May 15, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |