![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ThePrologue | |
![]() |
Flick Fan - 24 Films Ranked
Member Since: Dec 15, 2010
Location: USA
|

| 80 | Cowboys & Aliens (2011) - Jan 15, 2012 |
| 87 | District 9 (2009) - Jan 15, 2012 |
| 90 | Super 8 (2011) - Jan 15, 2012 |
| 85 | Due Date (2010) - Feb 01, 2011 |
| 91 | True Grit (2010) - Jan 10, 2011 |
| 85 | The Brothers Bloom (2009) - Jan 02, 2011 |
| 95 | (500) Days of Summer (2009) - Jan 02, 2011 |
| 85 | Rumble in the Bronx (1995) - Dec 21, 2010 |
| 95 | Black Swan (2010) - Dec 21, 2010 |
| 60 | Easy A (2010) - Dec 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |