ThePunisher

thepunisher
Film Freak - 650 Film Ratings
Member Since: 16 Jan 2013
Location: Midland, MI/U.S.A. , USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 91% The Dogs of War (1981) - Rated 20 Feb 2013
30 29% Tank (1984) - Rated 16 Feb 2013
71 74% Signs (2002) - Rated 16 Feb 2013
84 89% A Good Day to Die Hard (2013) - Rated 16 Feb 2013
61 61% Behind Enemy Lines (2001) - Rated 16 Feb 2013
65 66% Bullet to the Head (2013) - Rated 15 Feb 2013
5% Shakedown (1988) - Rated 03 Feb 2013
84 89% Leviathan (1989) - Rated 03 Feb 2013
10 18% Paradise Alley (1978) - Rated 03 Feb 2013
74 77% Lock Up (1989) - Rated 03 Feb 2013