![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
TheRiffler | |
![]() |
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Oct 16, 2006
Location: USA
|

| 20 | Avatar (2009) - Mar 07, 2010 |
| 100 | Grandma's Boy (2006) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Screamers (1996) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Young Guns (1988) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Tears of the Sun (2003) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Cabin Fever (2002) - Aug 13, 2007 |
| 95 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Legally Blonde 2: Red, White & Blonde (2003) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Manhunter (1986) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |