Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
The Doctor
Flick Fan - 98 Films Ranked
Member Since: Dec 8, 2008
Location: USA
Recent Rankings
90 American Psycho (2000) - Dec 08, 2008
83 K-PAX (2001) - Dec 08, 2008
85 V for Vendetta (2006) - Dec 08, 2008
76 Hellboy (2004) - Dec 08, 2008
87 Donnie Darko (2001) - Dec 08, 2008
74 Starship Troopers (1997) - Dec 08, 2008
80 Waterworld (1995) - Dec 08, 2008
80 Dune (1984) - Dec 08, 2008
82 Blade Runner (1982) - Dec 08, 2008
55 Jurassic Park III (2001) - Dec 08, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with The Doctor. Why not go rank more films, then come back and check it out again?