Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
The Hopes
Movie Buff - 133 Films Ranked
Member Since: Aug 2, 2009
Location: Tønsberg, Norway
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
98 Titanic (1997) - Aug 09, 2009
68 The Proposal (2009) - Aug 08, 2009
76 The Incredibles (2004) - Aug 06, 2009
2 Dawn of the Dead (2004) - Aug 06, 2009
45 Million Dollar Baby (2004) - Aug 06, 2009
80 Hostage (2005) - Aug 06, 2009
32 Wimbledon (2004) - Aug 06, 2009
62 Casanova (2005) - Aug 06, 2009
34 P.S. I Love You (2007) - Aug 06, 2009
67 The Wedding Date (2005) - Aug 06, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with The Hopes. Why not go rank more films, then come back and check it out again?