Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
The King
Movie Buff - 132 Films Ranked
Member Since: Aug 29, 2011
Location: NY, USA
Recent Rankings
79 Freaky Friday (2003) - Aug 30, 2011
37 Sucker Punch (2011) - Aug 30, 2011
99 The American (2010) - Aug 30, 2011
51 Unknown (2011) - Aug 30, 2011
44 Blue Valentine (2010) - Aug 30, 2011
87 Source Code (2011) - Aug 30, 2011
12 Just Go with It (2011) - Aug 30, 2011
99 Hanna (2011) - Aug 30, 2011
82 Rango (2011) - Aug 30, 2011
38 The Green Hornet (2011) - Aug 30, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with The King. Why not go rank more films, then come back and check it out again?