The Pete

the_pete
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 06 Jul 2011
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 54% Clueless (1995) - Rated 06 Jul 2011
70 54% The Matrix (1999) - Rated 06 Jul 2011
95 95% The Incredibles (2004) - Rated 06 Jul 2011
80 83% Star Trek (2009) - Rated 06 Jul 2011
65 33% Transformers (2007) - Rated 06 Jul 2011
80 83% Groundhog Day (1993) - Rated 06 Jul 2011
60 20% Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Rated 06 Jul 2011
55 8% Shrek (2001) - Rated 06 Jul 2011
55 8% Grease (1978) - Rated 06 Jul 2011
70 54% Jerry Maguire (1996) - Rated 06 Jul 2011