![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
The Shrink | |
![]() |
Movie Buff - 353 Films Ranked
Member Since: Sep 8, 2008
Location: Ankara, Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 77 | Nick and Norah's Infinite Playlist (2008) - May 29, 2011 |
| 86 | In Search of a Midnight Kiss (2007) - May 29, 2011 |
| 94 | The Silence of the Lambs (1991) - Mar 05, 2011 |
| 87 | 127 Hours (2010) - Mar 05, 2011 |
| 80 | Love and Other Drugs (2010) - Mar 05, 2011 |
| 90 | Pink Floyd The Wall (1982) - Mar 05, 2011 |
| 88 | Away We Go (2009) - Sep 19, 2010 |
| 87 | Primal Fear (1996) - Sep 19, 2010 |
| 88 | Going the Distance (2010) - Sep 19, 2010 |
| 82 | Julie & Julia (2009) - Jul 27, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |