![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
The Tailor | |
![]() |
Flick Fan - 77 Films Ranked
Member Since: Sep 4, 2011
Location: UK
|

| 90 | The General's Daughter (1999) - Sep 04, 2011 |
| 87 | The Punisher (2004) - Sep 04, 2011 |
| 90 | Independence Day (1996) - Sep 04, 2011 |
| 85 | S.W.A.T. (2003) - Sep 04, 2011 |
| 90 | X-Men: The Last Stand (2006) - Sep 04, 2011 |
| 91 | Scarface (1983) - Sep 04, 2011 |
| 90 | The Thing (1982) - Sep 04, 2011 |
| 90 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Sep 04, 2011 |
| 90 | Shaun of the Dead (2004) - Sep 04, 2011 |
| 88 | Team America: World Police (2004) - Sep 04, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |