![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Thecycle23 | |
![]() |
Flick Fan - 44 Films Ranked
Member Since: Jun 6, 2006
Location: USA
|

| 90 | Remember the Titans (2000) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Shrek (2001) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Ice Age (2002) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Underworld (2003) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Guess Who (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Gladiator (2000) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Italian Job (2003) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Aug 13, 2007 |
| 82 | Minority Report (2002) - Aug 13, 2007 |
| 92 | The Sandlot (1993) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |