![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
The_dare | |
![]() |
Movie Buff - 249 Films Ranked
Member Since: Feb 9, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 82 | Field of Dreams (1989) - Feb 09, 2007 |
| 81 | Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Feb 09, 2007 |
| 80 | Mars Attacks! (1996) - Feb 09, 2007 |
| 82 | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Feb 09, 2007 |
| 89 | Crash (2005) - Feb 09, 2007 |
| 90 | Mystic River (2003) - Feb 09, 2007 |
| 75 | The Nutty Professor (1996) - Feb 09, 2007 |
| 76 | V for Vendetta (2006) - Feb 09, 2007 |
| 94 | The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Feb 09, 2007 |
| 79 | Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Feb 09, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |