![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Thejaff | |
![]() |
Film Freak - 754 Films Ranked
Member Since: Apr 7, 2006
Location: Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 50 | Terminator Salvation (2009) - Jul 13, 2009 |
| 75 | Star Trek (2009) - Jul 13, 2009 |
| 73 | Taken (2009) - Jul 13, 2009 |
| 85 | Watchmen (2009) - Jul 13, 2009 |
| 60 | The Hills Have Eyes II (2007) - Jul 06, 2009 |
| 48 | Dragon Wars: D-War (2007) - Jul 06, 2009 |
| 68 | Duplicity (2009) - Jul 06, 2009 |
| 87 | Let the Right One In (2008) - Jul 06, 2009 |
| 72 | Knowing (2009) - Jul 06, 2009 |
| 80 | In Bruges (2008) - Jul 06, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |