![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Therese | |
![]() |
Movie Buff - 100 Films Ranked
Member Since: Mar 21, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 25 | First Daughter (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Passion of the Christ (2004) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Titanic (1997) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Drumline (2002) - Aug 13, 2007 |
| 50 | The Notebook (2004) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Legally Blonde (2001) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Paycheck (2003) - Aug 13, 2007 |
| 45 | Lethal Weapon 4 (1998) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Shrek 2 (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |