![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Thf | |
![]() |
Film Freak - 587 Films Ranked
Member Since: Jul 21, 2010
Location: São Paulo, São Paulo, Brazil
|
| 60 T2 | Iron Man 3 (2013) - May 13, 2013 |
| 60 T2 | The Philadelphia Story (1940) - May 12, 2013 |
| 80 T8 | West Side Story (1961) - May 12, 2013 |
| 75 T7 | The Perks of Being a Wallflower (2012) - May 12, 2013 |
| 70 T5 | Doctor Zhivago (1965) - May 12, 2013 |
| 60 T2 | Parker (2013) - Apr 28, 2013 |
| 80 T8 | The Best Years of Our Lives (1946) - Apr 28, 2013 |
| 80 T8 | Like Someone in Love (2012) - Apr 21, 2013 |
| 75 T7 | To Kill a Mockingbird (1962) - Apr 21, 2013 |
| 75 T7 | Midnight Cowboy (1969) - Apr 14, 2013 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,058,000 Movie Rankings and Counting... |