![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Thiago | |
![]() |
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Nov 30, 2009
Location: São Paulo, São Paulo, Brazil
|

| 95 | Dancer in the Dark (2000) - Nov 30, 2009 |
| 90 | Dogville (2003) - Nov 30, 2009 |
| 90 | Antichrist (2009) - Nov 30, 2009 |
| 90 | Caché (2005) - Nov 30, 2009 |
| 95 | The Piano Teacher (2001) - Nov 30, 2009 |
| 90 | The White Ribbon (2009) - Nov 30, 2009 |
| 90 | Two Lovers (2009) - Nov 30, 2009 |
| 95 | Into the Wild (2007) - Nov 30, 2009 |
| 90 | Big Fish (2003) - Nov 30, 2009 |
| 95 | Same Old Song (1997) - Nov 30, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |