![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ThiagoA.P. | |
![]() |
Film Freak - 511 Films Ranked
Member Since: Apr 12, 2010
|

| 75 | Private Fears in Public Places (2006) - May 28, 2012 |
| 79 | 50/50 (2011) - May 24, 2012 |
| 34 | Despicable Me (2010) - May 24, 2012 |
| 76 | Bend of the River (1952) - May 22, 2012 |
| 80 | Intouchables (2011) - May 22, 2012 |
| 80 | War Horse (2011) - May 21, 2012 |
| 76 | Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit (2005) - May 20, 2012 |
| 70 | Mission: Impossible (1996) - May 20, 2012 |
| 65 | Winter's Bone (2010) - Apr 15, 2012 |
| 76 | The Grey (2012) - Apr 15, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |