ThirdAct

thirdact
Cinema Addict - 2083 Film Ratings
Member Since: 05 Jun 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 50% The Killer (2023) - Rated 31 Mar 2024
60 75% Dune (2021) - Rated 28 Mar 2024
40 25% Road House (2024) - Rated 28 Mar 2024
40 25% Napoleon (2023) - Rated 18 Mar 2024
70 90% No One Will Save You (2023) - Rated 11 Feb 2024
60 75% Swan Song (2021) - Rated 28 Jan 2024
70 90% Jesus Revolution (2023) - Rated 21 Jan 2024
50 50% The Menu (2022) - Rated 17 Jan 2024
50 50% Rebel Moon (2023) - Rated 17 Jan 2024
70 90% Saltburn (2023) - Rated 31 Dec 2023