![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Thirdy | |
![]() |
Movie Buff - 164 Films Ranked
Member Since: Apr 9, 2006
Location: Spain
|

| 90 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Amadeus (1984) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 60 | The Aviator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Before Sunset (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Blade Runner (1982) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Brazil (1985) - Aug 13, 2007 |
| 30 | Brotherhood of the Wolf (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Celebrity (1998) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Chinatown (1974) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |