Thirston123

thirston123
Member Since: 19 Apr 2012
Location: Lapeer, Mi, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I am African American and I like well made well acted movies.

more Recent Ratings

92 88% Miller's Crossing (1990) - Rated 19 Apr 2012
94 92% Top Gun (1986) - Rated 19 Apr 2012
87 53% Falling Down (1993) - Rated 19 Apr 2012
86 42% Miami Vice (2006) - Rated 19 Apr 2012
90 82% Look Who's Talking (1989) - Rated 19 Apr 2012
86 42% Scream (1996) - Rated 19 Apr 2012
85 31% The Mummy (1999) - Rated 19 Apr 2012
86 42% Unbreakable (2000) - Rated 19 Apr 2012
86 42% The Stepford Wives (2004) - Rated 19 Apr 2012
88 65% Seabiscuit (2003) - Rated 19 Apr 2012