![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Thomas09 | |
![]() |
Movie Buff - 148 Films Ranked
Member Since: Mar 13, 2008
|

| 43 | The Incredibles (2004) - Mar 13, 2008 |
| 11 | Battlefield Earth (2000) - Mar 13, 2008 |
| 31 | Twister (1996) - Mar 13, 2008 |
| 61 | The Last Samurai (2003) - Mar 13, 2008 |
| 91 | The Blind Swordsman: Zatoichi (2003) - Mar 13, 2008 |
| 85 | American Psycho (2000) - Mar 13, 2008 |
| 78 | Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Mar 13, 2008 |
| 89 | Taxi Driver (1976) - Mar 13, 2008 |
| 91 | Requiem for a Dream (2000) - Mar 13, 2008 |
| 91 | City of God (2003) - Mar 13, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |