Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Threepio
Movie Buff - 225 Films Ranked
Member Since: Aug 21, 2007
Location: Glendora, CA, USA
Recent Rankings
70 Moulin Rouge! (2001) - Mar 20, 2008
80 The Abyss (1989) - Mar 20, 2008
50 Conspiracy Theory (1997) - Mar 20, 2008
70 The Prestige (2006) - Mar 20, 2008
75 Flightplan (2005) - Mar 20, 2008
80 The Birds (1963) - Mar 20, 2008
70 What Lies Beneath (2000) - Mar 20, 2008
75 V for Vendetta (2006) - Mar 20, 2008
65 Airplane! (1980) - Mar 20, 2008
95 Monsters, Inc. (2001) - Mar 20, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Threepio. Why not go rank more films, then come back and check it out again?