![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Thycid | |
![]() |
Movie Buff - 187 Films Ranked
Member Since: Dec 15, 2008
Location: USA
|

| 100 | The Shawshank Redemption (1994) - Apr 24, 2011 |
| 97 | Network (1976) - Mar 06, 2011 |
| 85 | The Wedding Singer (1998) - Feb 23, 2011 |
| 88 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Feb 23, 2011 |
| 88 | I, Robot (2004) - Feb 23, 2011 |
| 88 | Kevin Nealon: Now Hear Me Out! (2009) - Feb 23, 2011 |
| 90 | Sideways (2004) - Feb 23, 2011 |
| 87 | Donnie Darko (2001) - Feb 23, 2011 |
| 87 | The Hangover (2009) - Feb 23, 2011 |
| 87 | There's Something About Mary (1998) - Feb 23, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |