Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
TiRYAKiLLER
Flick Fan - 91 Films Ranked
Member Since: May 9, 2009
Location: Ankara, Çankaya, Turkey
Recent Rankings
87 The Day After Tomorrow (2004) - May 11, 2009
90 Life Is Beautiful (1997) - May 11, 2009
89 Hotel Rwanda (2004) - May 11, 2009
90 The Bourne Supremacy (2004) - May 11, 2009
80 American Gangster (2007) - May 11, 2009
82 Into the Wild (2007) - May 11, 2009
84 The Transporter (2002) - May 11, 2009
88 Little Miss Sunshine (2006) - May 11, 2009
86 Taken (2009) - May 11, 2009
85 Cinderella Man (2005) - May 11, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with TiRYAKiLLER. Why not go rank more films, then come back and check it out again?