Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum The Prestige (2006)
the Blog Top Ten War Flicks of th...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Your Best TCIs PSIs Kumpels Starred Reviews Wishlist
Random Film
Tiago Vieira
Film Freak - 790 Films Ranked
Member Since: May 16, 2009
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
70 Empire of the Sun - Mar 15, 2010
65 U Turn - Mar 15, 2010
63 Out of Sight - Mar 15, 2010
100 Now, Voyager - Feb 27, 2010
85 The Bridges of Madison County - Feb 26, 2010
70 A Midsummer Night's Sex Comedy - Feb 26, 2010
70 American Madness - Feb 26, 2010
90 Children of Paradise - Feb 20, 2010
75 Guess Who's Coming to Dinner - Feb 20, 2010
85 Adam's Rib - Feb 20, 2010
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Tiago Vieira. Why not go rank more films, then come back and check it out again?