Tiak

tiak
Movie Buff - 258 Film Ratings
Member Since: 06 Sep 2011
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

77 42% Punch-Drunk Love (2002) - Rated 16 Mar 2014
0% White Chicks (2004) - Rated 16 Mar 2014
84 72% The Breakfast Club (1985) - Rated 16 Mar 2014
80 56% Men in Black (1997) - Rated 16 Mar 2014
83 67% Clerks II (2006) - Rated 16 Mar 2014
15 2% Twilight (2008) - Rated 16 Mar 2014
50 11% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 16 Mar 2014
87 82% Snatch (2000) - Rated 16 Mar 2014
82 62% The Dark Knight (2008) - Rated 16 Mar 2014
70 25% Assault on Precinct 13 (2005) - Rated 16 Mar 2014