Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Ties
Flick Fan - 47 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Recent Rankings
60 GoldenEye (1995) - Aug 18, 2009
65 The Bourne Identity (2002) - Aug 18, 2009
70 Blade: Trinity (2004) - Aug 18, 2009
90 The Matrix (1999) - Aug 18, 2009
80 Memento (2001) - Aug 18, 2009
70 The Fifth Element (1997) - Aug 18, 2009
70 Natural Born Killers (1994) - Aug 18, 2009
70 Van Helsing (2004) - Aug 18, 2009
75 Hackers (1995) - Aug 18, 2009
0 Child's Play (1988) - Aug 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Ties. Why not go rank more films, then come back and check it out again?