Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
TigerJinSun
Movie Buff - 392 Films Ranked
Member Since: Mar 11, 2010
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
95 Léon: The Professional (1994) - Oct 17, 2010
95 Inglourious Basterds (2009) - Oct 17, 2010
95 Inception (2010) - Oct 17, 2010
90 Key Largo (1948) - Mar 30, 2010
100 (500) Days of Summer (2009) - Mar 30, 2010
85 A Bug's Life (1998) - Mar 12, 2010
84 Happy Gilmore (1996) - Mar 11, 2010
95 The Dark Knight (2008) - Mar 11, 2010
90 The Little Mermaid (1989) - Mar 11, 2010
85 All Dogs Go to Heaven (1989) - Mar 11, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with TigerJinSun. Why not go rank more films, then come back and check it out again?