Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
TightKnots
Flick Fan - 94 Films Ranked
Member Since: Mar 14, 2009
Location: USA
Recent Rankings
80 Malcolm X (1992) - Mar 14, 2009
65 The Birdcage (1996) - Mar 14, 2009
80 Lucky Number Slevin (2006) - Mar 14, 2009
90 Jackie Brown (1997) - Mar 14, 2009
85 Beetlejuice (1988) - Mar 14, 2009
90 Aliens (1986) - Mar 14, 2009
75 Big Fish (2003) - Mar 14, 2009
80 Jurassic Park (1993) - Mar 14, 2009
65 American Pie 2 (2001) - Mar 14, 2009
90 Death Proof (2007) - Mar 14, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with TightKnots. Why not go rank more films, then come back and check it out again?