![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
TimVanDam | |
![]() |
Film Freak - 509 Films Ranked
Member Since: Apr 17, 2006
Location: USA
|
|
Bio: No information
| |

| 80 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Akira (1988) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Ali (2001) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Along Came a Spider (2001) - Aug 13, 2007 |
| 25 | Along Came Polly (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | American History X (1998) - Aug 13, 2007 |
| 10 | Anger Management (2003) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Animal Factory (2000) - Aug 13, 2007 |
| 35 | The Animal (2001) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Any Given Sunday (1999) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |