Timbo925

timbo925
Movie Buff - 340 Film Ratings
Member Since: 01 Jan 2013
Location: Belgium
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 92% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 06 Oct 2019
85 82% Ad Astra (2019) - Rated 20 Sep 2019
85 82% The Girl Who Leapt Through Time (2006) - Rated 22 Mar 2017
70 34% Ted (2012) - Rated 26 Jul 2015
75 51% Ted 2 (2015) - Rated 26 Jul 2015
75 51% Jurassic World (2015) - Rated 26 Jul 2015
85 82% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 26 Jul 2015
85 82% The Theory of Everything (2014) - Rated 16 May 2015
65 19% The Interview (2014) - Rated 16 May 2015
95 98% Birdman (2014) - Rated 16 May 2015