Timoteo77

timoteo77
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 23 Apr 2012
Location: Tucson, AZ, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Desert rat, poet, film blogger.

more Recent Ratings

90 83% Cloud Atlas (2012) - Rated 08 Dec 2012
75 35% Fargo (1996) - Rated 08 Dec 2012
98 93% Love Actually (2003) - Rated 08 Dec 2012
83 60% Vicky Cristina Barcelona (2008) - Rated 08 Dec 2012
80 50% The Reader (2008) - Rated 08 Dec 2012
75 35% He's Just Not That Into You (2009) - Rated 08 Dec 2012
85 70% Duel (1971) - Rated 08 Dec 2012
85 70% Forrest Gump (1994) - Rated 08 Dec 2012
60 15% Open Water (2003) - Rated 08 Dec 2012
50 10% Ghostbusters (1984) - Rated 08 Dec 2012