![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Tinkamel | |
![]() |
Flick Fan - 22 Films Ranked
Member Since: Apr 1, 2010
Location: Canberra, ACT, Australia
|

| 86 | Matchstick Men (2003) - Apr 01, 2010 |
| 93 | Edward Scissorhands (1990) - Apr 01, 2010 |
| 83 | The Brothers Grimm (2005) - Apr 01, 2010 |
| 95 | A Scanner Darkly (2006) - Apr 01, 2010 |
| 80 | Clueless (1995) - Apr 01, 2010 |
| 88 | Spider-Man (2002) - Apr 01, 2010 |
| 90 | Ice Age (2002) - Apr 01, 2010 |
| 85 | Phone Booth (2003) - Apr 01, 2010 |
| 90 | Kung Fu Panda (2008) - Apr 01, 2010 |
| 85 | The Shawshank Redemption (1994) - Apr 01, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |