![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Tinker | |
![]() |
Movie Buff - 489 Films Ranked
Member Since: Oct 8, 2011
Location: Bucharest, Romania
|
|
Bio: Fuck off!
| |

| 70 | Le Havre (2011) - May 09, 2012 |
| 80 | Mystic River (2003) - May 04, 2012 |
| 65 | Old School (2003) - May 03, 2012 |
| 73 | Buffalo Soldiers (2001) - May 03, 2012 |
| 87 | The Untouchables (1987) - Apr 19, 2012 |
| 53 | The Ides of March (2011) - Apr 19, 2012 |
| 70 | I Am Sam (2001) - Apr 08, 2012 |
| 65 | Friends with Benefits (2011) - Apr 08, 2012 |
| 70 | Happy Feet Two (2011) - Apr 08, 2012 |
| 48 | Shame (2011) - Apr 08, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |