Tio

tio
Flick Fan - 41 Film Ratings
Member Since: 19 May 2008
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 45% The Thing (1982) - Rated 19 May 2008
95 95% Amadeus (1984) - Rated 19 May 2008
75 6% Das Boot (1981) - Rated 19 May 2008
85 45% A Clockwork Orange (1971) - Rated 19 May 2008
85 45% Once Upon a Time in America (1984) - Rated 19 May 2008
85 45% For a Few Dollars More (1965) - Rated 19 May 2008
85 45% 12 Monkeys (1995) - Rated 19 May 2008
85 45% Brazil (1985) - Rated 19 May 2008
80 20% Black Orpheus (1959) - Rated 19 May 2008
91 80% Amores Perros (2000) - Rated 19 May 2008