TitoMagneto

titomagneto
Movie Buff - 384 Film Ratings
Member Since: 25 Sep 2012
Location: Chicago, IL, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: My dad invented Toaster Strudel©.

more Recent Ratings

91 73% Selena (1997) - Rated 26 Feb 2013
57 10% Broken City (2013) - Rated 26 Feb 2013
74 19% This Is 40 (2012) - Rated 26 Feb 2013
88 50% Warm Bodies (2013) - Rated 26 Feb 2013
91 73% Argo (2012) - Rated 26 Feb 2013
89 56% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 26 Feb 2013
93 81% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 26 Feb 2013
90 65% Skyfall (2012) - Rated 26 Feb 2013
95 89% Zero Dark Thirty (2012) - Rated 26 Feb 2013
94 86% Django Unchained (2012) - Rated 26 Feb 2013