![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
To-Be-Frank | |
![]() |
Movie Buff - 299 Films Ranked
Member Since: May 10, 2009
Location: Norway
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | Adam's Apples (2005) - Jul 06, 2010 |
| 66 | American Pie 2 (2001) - May 11, 2009 |
| 88 | Blade Runner (1982) - May 11, 2009 |
| 70 | 10 Things I Hate About You (1999) - May 11, 2009 |
| 80 | 2001: A Space Odyssey (1968) - May 11, 2009 |
| 83 | Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - May 11, 2009 |
| 88 | The Godfather: Part III (1990) - May 11, 2009 |
| 80 | 8 Mile (2002) - May 11, 2009 |
| 72 | Very Bad Things (1998) - May 11, 2009 |
| 70 | Perfume: The Story of a Murderer (2006) - May 11, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |