![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Tobert | |
![]() |
Flick Fan - 26 Films Ranked
Member Since: Dec 29, 2009
Location: Germany
|

| 85 | Sin City (2005) - Dec 29, 2009 |
| 83 | Slumdog Millionaire (2008) - Dec 29, 2009 |
| 85 | No Country for Old Men (2007) - Dec 29, 2009 |
| 85 | The Departed (2006) - Dec 29, 2009 |
| 86 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Dec 29, 2009 |
| 86 | Crash (2005) - Dec 29, 2009 |
| 86 | Memento (2001) - Dec 29, 2009 |
| 87 | Requiem for a Dream (2000) - Dec 29, 2009 |
| 95 | The Dark Knight (2008) - Dec 29, 2009 |
| 58 | The Island (2005) - Dec 29, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |