Tochiazuma

tochiazuma
Flick Fan - 63 Film Ratings
Member Since: 14 Aug 2007
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 85% In the Name of the Father (1993) - Rated 14 Aug 2007
86 74% K-19: The Widowmaker (2002) - Rated 14 Aug 2007
92 92% Close Encounters of the Third Kind (1977) - Rated 14 Aug 2007
85 69% Reservoir Dogs (1992) - Rated 14 Aug 2007
78 51% Time Bandits (1981) - Rated 14 Aug 2007
79 53% Walk the Line (2005) - Rated 14 Aug 2007
88 80% Seabiscuit (2003) - Rated 14 Aug 2007
93 97% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 14 Aug 2007
93 97% Aliens (1986) - Rated 14 Aug 2007
90 85% Predator (1987) - Rated 14 Aug 2007