![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
TomPickle | |
![]() |
Movie Buff - 200 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2010
Location: Glen Ellyn, IL, Illinois, USA
|

| 70 | High Fidelity (2000) - May 29, 2011 |
| 70 | L.A. Confidential (1997) - May 29, 2011 |
| 70 | Zombieland (2009) - May 29, 2011 |
| 65 | Inception (2010) - May 29, 2011 |
| 70 | Batman Begins (2005) - May 29, 2011 |
| 70 | Control (2007) - Jul 24, 2010 |
| 40 | The Squid and the Whale (2005) - Jul 24, 2010 |
| 65 | Planes, Trains and Automobiles (1987) - Jul 19, 2010 |
| 70 | Changeling (2008) - Jul 19, 2010 |
| 70 | Into the Wild (2007) - Jul 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |