![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
TomR | |
![]() |
Flick Fan - 96 Films Ranked
Member Since: Sep 15, 2009
Location: Bentonville, AR, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 79 | Crash (2005) - Sep 15, 2009 |
| 89 | Conquest of the Planet of the Apes (1972) - Sep 15, 2009 |
| 89 | Colossus: The Forbin Project (1970) - Sep 15, 2009 |
| 95 | A Clockwork Orange (1971) - Sep 15, 2009 |
| 30 | The English Patient (1996) - Sep 15, 2009 |
| 99 | Close Encounters of the Third Kind (1977) - Sep 15, 2009 |
| 96 | Back to the Future Part III (1990) - Sep 15, 2009 |
| 90 | Back to the Future Part II (1989) - Sep 15, 2009 |
| 95 | Back to the Future (1985) - Sep 15, 2009 |
| 87 | Altered States (1980) - Sep 15, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |