![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
TomServo | |
![]() |
Movie Buff - 172 Films Ranked
Member Since: Sep 21, 2010
Location: Chicago, IL, USA
|

| 80 | The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Dec 16, 2011 |
| 90 | Groundhog Day (1993) - Dec 16, 2011 |
| 60 | Sleeper (1973) - Dec 16, 2011 |
| 70 | King Kong (2005) - Dec 16, 2011 |
| 85 | Boys Don't Cry (1999) - Dec 16, 2011 |
| 80 | Ghost Dog: The Way of the Samurai (1999) - Dec 16, 2011 |
| 75 | Barton Fink (1991) - Oct 21, 2010 |
| 55 | Clerks II (2006) - Oct 21, 2010 |
| 88 | Seven (1995) - Oct 21, 2010 |
| 90 | Little Miss Sunshine (2006) - Oct 21, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |